Duben 2015

Am i alive?

8. dubna 2015 v 18:06 | Nathalia Victoria |  Deníček

Milí čtenáří,
zdravím Vás u dnešního článku a zároveň se omlouvám za delší absenci.
Na psaní ale bohužel nebyl čas a upřímně ani nálada. Děkuji Vám za spoustu krásných komplimentů ohledně mého blogu, které mi píšete do komentářů. Je to od Vás moc hezké a mě to velmi těší :)

Za tu dobu co jsem neblogovala jsem stihla spoustu věcí.
Byla jsem u své ortodontistky si zařídit otisky zubů, které slouží jako maý model mé čelisti, podle kterého se následně ztvárňují rovnátka.
Také jsem četla spoustu knih, např. 50 odstínů šedi a Pýchu a předsudek. Nesmí chybět Devatero pohádek (povinná četba do školy). Tato knížka sice nemusí znít poněkud zábavně, ale mile mě překvapila svou originalitou.
Trošičku jsem pozměnila styl hudby. Začala jsem poslouchat nové skupiny a zpěváky. Z nových objevů jsem si převelice oblíbila skupinu The Neighbourhood, Arctic Monkeys a The Beatles. Přímo NESMÍM vynehat velmi talentovaného nebožtíka Tonyho Sheridana.
Další a zároveň poslední novinka je ta, že jsem začala koukat na nové seriály. Mezi ně patří The Originals (Moc doporučuju!), Pretty Little Liars a American horror story. Trpím pokoncertovou depkou (toto slovo berte velmi s rezervou, smích) ještě z koncertu Eda Sheerana. Jakmile slyším jakoukoliv jeho písničku, v okamžiku se mi spustí slzy.

No a jaké novinky máte Vy? Máte v oblibě něco již zmiňovaného? Pokud ano, určitě se o sobě zmiňte v komentářích! Budu moc ráda za každičký komentář.
Mějte se fanfárově (lol, asi jsem jedla ''vtipnou'' kaši) a čaukyyyyy!