Ed Sheeran's concert

13. února 2015 v 21:22 | Nathalia Victoria |  Deníček
Ed Sheeran poprvé navštívil Prahu a já měla tu možnost tam s ním být. Přes ty pošlapané nohy, bolavé záda, vyřvané hlasivky, děsivé zážitky a to všechno, to byl můj nejlepší zážitek. Eda už něco přes 8 měsíců naprosto miluju, takže to pro mě znamenalo opravdu moc. Po koncertu jsem si uvědomila, že k němu cítím ještě něco víc než dřív. Nechápu, jak někdo může být tak perfektní? Mohla bych tady vyjmenovat 25867 důvodů proč Eda tolik miluju. Na jeho písničky mám tolik vzpomínek, že bych to ani neuměla spočítat. Miluju jeho texty, které si píše sám, takže další plus. Je to přesně pro můj věk, pro mojí věkovou kategorii, říkejte si tomu jak chcete ale prostě jo. Zpívání o lásce, akusticky, no, bože, to je k sežrání. A k tomu Ed. Něco bych sem napsala, ale to by bylo asi moc :c. Pochopím, když přímo teď zavřete tuhle záložku ve vašem prohlížeči, ale dovolte mi, abych si alespoň jeden článek napsala jako můj doopravdový deníček.

S Hankou jsme stáli před bránama asi 2 hodiny, což bylo perfektní. Jakmile jsem prošla turniketem, uvědomila jsem si že ho vážně za chvíli uvidím, a robrečela se. Jako první nám zpíval jeho předskokan Ryan Keen (můj druhý crush). Byl taky naprosto excelentní, ale na Eda to prostě nemělo. Určitě si ho pusťte, nejlépe písničku Focus. Tu miluju. Vřele Vám ho můžu doporučit. Sympaťák, sexy, umí zpívat, hraje na kytaru, noo, libový. Po něm nastoupil na pódium můj dokonalý manžel Ed Sheeran, arénou proletělo neskutěčné šílenství a všechny to obrovsky překvapilo. Zpívali jsme jak pomalé písničky, svítili jsme mobilama, tak i rychlé, kde jsme skákali, pohybovaly tělem a rapovali. Bylo to totálně šílený, tancovat s nejlepší kamarádkou, řvát, poslouchat svého crushe a okolo tolik lidí. Děkuju všem co tam byli, vytvořili jsme doopravdy úžasnou atmosféru, vše perfektně klapalo a bylo to zkrátka nepopsatelně dokonalé. Ed se prý do Prahy ještě vrátí, tak tu dobu musíme opět vydržet.
Nathalia Victoria

 


Komentáře

1 Werangummi Werangummi | Web | 14. února 2015 v 9:51 | Reagovat

Jee, to je úžasný článek!:) Z tvého nadšení je vidět, že sis to užila:) Já mám Eda taky ráda,ale zatím jsem si na jeho koncert netroufla, ale jestli se do Prahy ještě vrátí, tak se na něj snad taky podívám, koukám že to stálo za to:)
Btw. Máš krásný nový vzhled blogu!:)

2 Nathalia Victoria Nathalia Victoria | 14. února 2015 v 12:48 | Reagovat

Jee děkuji moc za koment a za pochvalu designu!^
Určitě na něj jdi, stojí to za to:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama