Únor 2015

Dokonalé město/Moje představa

15. února 2015 v 15:17 | Nathalia Victoria |  Other
Jak by podle mě mělo vypadat dokonalé město? Čti dál a dozvíš se :)

Dones si něco dobrého, pusť si relaxační hudbu a nech se unášet mou představivostí.

Bylo by to u moře, kde by se denně surfovalo. Celá půda by byla pokryta parky, longboardovými stezkami, Starbucksem a hlavně tím mořem , kde by byla různá mola, domečky v moři^. Teplota by se denně pohybovala okolo 25-35 stupňů a mluvilo by se zde anglicky, ale vlastně to je uplně jedno... Moje vysvěné město by bylo sice malinké, ale za to dost rušné a slunečné. Obytné domy by byly bungalovy (jednopodlažní domy)/anglické domy a okolo by bylo spoustu palem. Opravdu mooc palem.
Město by nemuselo být starobylé třeba jako Praha, ale jednoduše vkusné a hlavně čisté. V pátek večer by se pořádaly různé párty/akce, kde by se scházely různé skupiny lidí, se stejným zájmem, nebo by se jednoduše chtěli seznámit. Třeba včera, (na Sv.Valentýna) by si vyšlo pár lidí, kteří by dobrovolně roznášeli balónky ve tvaru srdíčka, motivovali by lidi, rozdávali úsměv apod. Po ulicích by podle počasí a na dobré ráno zněla hudba, která by všem dodala dobrou náladu. Vím, že moje představy jsou zcela nereálné, ale myslím si že by to bylo hezké. Žádný internet, zkrátka zábava a přátelé.
Na kraji města by bylo jedno obchodní centrum, kde by jste ale našli uplně cokoliv, na co by jste si vzpomněli. Různé továrny na čokolády, možnost navrhnutí svého vlastního oblečení/krytu na mobil/obalu na bonbóny atd. Vše by bylo samozřejmě prosklené. Bylo by tu i ohromné letiště, kde by se prováděli různé výzkumy, ale i by se tu dalo zažít mnoho dobrodružství apod. Všude by byly mosty na bungee jumping. Bylo by tu i zábavné centrum. Bylo by tu spustu vody, horských drah, podzemních tras.
Po uličkách by se potulovaly kočky, které by každý s radostí krmil a užíval si s nimi. Všude by byla vůně grilování/moře/nebo prostě přírody. Ránním budíčkem by byli rackové, kteří by probouzeli lidi svým (podle mě nádherným) ?zpíváním?.

Tohle je zkrátka moje dokonalá země/město, kde bych já chtěla bydlet. Jak by jste si to představovali Vy?

Nathalia Victoria


💙SummerLovisaa ~Let the sea set U freeEd Sheeran's concert

13. února 2015 v 21:22 | Nathalia Victoria |  Deníček
Ed Sheeran poprvé navštívil Prahu a já měla tu možnost tam s ním být. Přes ty pošlapané nohy, bolavé záda, vyřvané hlasivky, děsivé zážitky a to všechno, to byl můj nejlepší zážitek. Eda už něco přes 8 měsíců naprosto miluju, takže to pro mě znamenalo opravdu moc. Po koncertu jsem si uvědomila, že k němu cítím ještě něco víc než dřív. Nechápu, jak někdo může být tak perfektní? Mohla bych tady vyjmenovat 25867 důvodů proč Eda tolik miluju. Na jeho písničky mám tolik vzpomínek, že bych to ani neuměla spočítat. Miluju jeho texty, které si píše sám, takže další plus. Je to přesně pro můj věk, pro mojí věkovou kategorii, říkejte si tomu jak chcete ale prostě jo. Zpívání o lásce, akusticky, no, bože, to je k sežrání. A k tomu Ed. Něco bych sem napsala, ale to by bylo asi moc :c. Pochopím, když přímo teď zavřete tuhle záložku ve vašem prohlížeči, ale dovolte mi, abych si alespoň jeden článek napsala jako můj doopravdový deníček.

S Hankou jsme stáli před bránama asi 2 hodiny, což bylo perfektní. Jakmile jsem prošla turniketem, uvědomila jsem si že ho vážně za chvíli uvidím, a robrečela se. Jako první nám zpíval jeho předskokan Ryan Keen (můj druhý crush). Byl taky naprosto excelentní, ale na Eda to prostě nemělo. Určitě si ho pusťte, nejlépe písničku Focus. Tu miluju. Vřele Vám ho můžu doporučit. Sympaťák, sexy, umí zpívat, hraje na kytaru, noo, libový. Po něm nastoupil na pódium můj dokonalý manžel Ed Sheeran, arénou proletělo neskutěčné šílenství a všechny to obrovsky překvapilo. Zpívali jsme jak pomalé písničky, svítili jsme mobilama, tak i rychlé, kde jsme skákali, pohybovaly tělem a rapovali. Bylo to totálně šílený, tancovat s nejlepší kamarádkou, řvát, poslouchat svého crushe a okolo tolik lidí. Děkuju všem co tam byli, vytvořili jsme doopravdy úžasnou atmosféru, vše perfektně klapalo a bylo to zkrátka nepopsatelně dokonalé. Ed se prý do Prahy ještě vrátí, tak tu dobu musíme opět vydržet.
Nathalia Victoria


Lazy hazy day

6. února 2015 v 23:57 | Nathalia Victoria |  Deníček
Ahoj.
Dnešní den byl opět nudný. Jakmile jsem vstala, bylo půl dvanácté, tak jsem si šla umýt vlasy. Poté jsem se šla naobědvat. Měla jsem špagety. Jak už jsem si v předešlých dnech plánovala, točila jsem video. Začlo to jako vždy. Musela jsem vybrat správné pozadí, dobře umístit foťák a šlo se točit. Tohle natáčení bylo pro mě jedno z nejlepších a i výsledek se mi moc líbí. Doufám, že s ním budou spokojeni i ti, co ho zhlédnou. Jakmile jsem video dotočila, šla jsem tak na 3hodiny video editovat a rovnou jsem ho postla na youtube. Načítání bohužel probíhá až dosud.

Do kompletního zkouknutí seriálu Lost♥ mi zbýval jeden díl a tak jsem si řekla, že se na něj podívám. Donesla jsem si něco dobrého k snědku, k pití, a šla se dívat. Celý seriál samozřejmě dopadl špatně, takže jsem celý večer probrečela. Jakmile jsem se tak nějak dejmetomu vzpamatovala, nasadila jsem si svoje bílé náhlavní sluchátka a šla poslouchat Eda Sheerana. Zkusila jsem se od všeho odreagovat a na chvíli na vše zapomenout.

Další tři hodiny jsem dělala pořád to stejné- poslouchala písničky, chatovala s mými kamarády, psala nudné tweety a projížděla všechny existující sociální sítě. Takhle nudně probíhal můj den.

xoxo Nathalia