Prosinec 2014

Sick at home

18. prosince 2014 v 13:51 | Nathalia Victoria |  Deníček
Čauko.
Už včera jsem byla doma, protože jsem nemocná (zase). Jediná výhoda být doma, je čas na blogování. Víc pozitiv v tom nevidím.

Pokud nejste uplně slepí, a nejste tenhle měsíc na mém blogu poprvé, asi jste si povšimli změně na designu. Jak se Vám líbí? Sice není vánoční, ale mě se líbí. Chtěla jsem něco světlejšího ale možná časem ještě změním to pozadí. Ale teď zpět k tématu, jsem nemocná. Na tohle trpím už asi 2 roky. I když každou zimu chodím teple oblečená, vždycky domů přijdu s bolavým krkem a musím být alespoň 2 dny doma. Dnes jsem si trošku pospala a vstala jsem okolo jedenácté hodiny. Nakrmila jsem zvířata, trošku si uklidila v pokoji a šla zase zpátky do postele. Neplánuji dneska už nic víc dělat, na to jsem až moc líná.

Moje youtube kariéra se hezky rozjíždí, včera jsem dosáhla 300 odběratel ^^ Děkuju moc. Za 500 oběratelů plánuji udělat speciální video (MY MOORNING ROUTINE) ale možná ho udělám dřív. Kdyby se někdo na můj kanál chtěl podívat, klikněte zde.

Oh, zítra už jdu do školy a my máme třídní besídku a dílničky. Upřímně? Nějak se mi zpátky do toho ústavu nechce. Ale beru to pozitivně, je to naposledy před Vánocemi. Ale i přesto doufám, že mi zítřejší den uteče rychle. A mimochodem, taky se tak strašně těšíte na Vánoce jako já? Co si přejete?

Inspiration quotes #1

13. prosince 2014 v 15:03 | Nathalia Victoria |  Motivace
Ahoj.
Jsem tu zpátky po týdnu. Doufám že jsem Vám chyběla! (haha) Během týdnu jsem se snažila něco přidat, ale bohužel na volnouzábavu nebyl čas. Ale už tu jsem zase zpátky a to je hlavní. Dneska jsem si pro Vás připravila článek ve formě, ketrá je teď podle mě populární. Jsou to motivační články. Hodně lidí dívek i chlapců ''trpí'' malým seběvědomím, nevěřením si a tak jsem si řekla že by to bylo hezké, napsat pár hezkých citátů na zvýšení sebevědomí. Chápu, že některým asi pár větiček na lepší život nepomůže, to chápu a respektuji, ale mě to osobně hodně pomohlo. I málo stačí k výbornému výsledku! :) Kdyby měl někdo zájem se kouknout na moje nové video, otevře se vám kliknutím: tady.

Tak a teď už jdeme k zmiňovanému tématu :)

// | via Tumblr

❅Christmas Saturday❅

6. prosince 2014 v 17:06 | Nathalia Victoria |  Deníček
Vánoční písničky, vyzdobený dům, hromada čokolády a skvělá nálada..

Ještě než začne článek, chtěla bych Vám moc poděkovat za tolik komentářů v předešlém článku. Moc mě to potěšilo, takže moc děkuju ♥

Jako každý rok byl včera Mikuláš. Dostala jsem plno sladkostí ale také Sony sluchátka, které jsem si dost oblíbila. Večer jsem si udělala kakao (zase) a tentokrát jsem si ho opět ozdobila :D bylo hezčí než na obrázku, nějak se mi to nepovedlo vyfotit ale nevadí. Asi budu kakao designer :D. Dnes jsem si uklízela pokoj, s rodinou jsme zdobili dům a i daly před dům vánoční stromeček který ještě půjdeme ozdobit. Já jsem si zase zapálila svíčky a i zapnula vánoční světýlka a do uších jsem si pustila tenhle Christmas playlist (klikni). Nornálně mám svůj na Spotify ale když jsem na počítači tak je pro mě lehčí Youtube. Jaká je vaše oblíbená vánoční koleda? Dopoledne jsem si taky udělala školu protože zítra jedeme do Německa tak doufám že to tam bude hezké :) Tohle by pro dnešek byl asi celý článek, protože plánuji zítra /možná/ přidat ještě jeden :)
Tímto se s Vámi loučím a mějte se hezky!

Tenhle teenageer post mě strašně pobavil :D
sweater | via Tumblr


17 faktů o mně aka. Co o mně ještě (ne) víte?!

2. prosince 2014 v 5:00 | Nathalia Victoria |  Deníček
Je na čase aby jste se o mně něco málo dozvěděli, a tak jsem si pro Vás dneska připravila takový malý nezáživný článek o mně aneb 17 faktů o mně- proč zrovna 17? Protože mě víc faktů už nenapadlo :D. Tenhle článek tu mám rozepsaný už strašně dlouho, ale až dnes jsem se ho teprve odhodlala publikovat. Já doufám že Vás tenhle článek nezklame a že si ho alespoň někdo přečte.

-Jmenuji se Natálie a je mi 13let
-Když jsem byla malá, nejradši jsem se oblékala do zelené barvy
-Cca od svých 10ti let jím jídlo od zadu, snad chápete jak to myslím (myslím to tak, že ho jím z opačné strany talíře než by se mělo) doteď nevím jestli to takhle má víc lidí, nebo jestli jsem vážně jediná >pokud to má někdo stejně, napište↓<
-Poslední dobou nesnáším světlé pečivo a nejvíce z toho toasty a veky!
-Mám ''fóbii'' z ostrých úhlů, ale bojím se jich pouze ve filmech nebo ve snech. Opět nevím proč, ale vážně mě to děsí.
-Když mi bylo okolo 6ti let, okusovala jsem stěnu (smích)
-Nejsem moc komunikativní typ, nebo alespoň nikdy nevím co v normální konverzaci říkat
-Kdybych si mohla vybrat mezi návštěvou New Yorku, Las Vegas apod. VS Austrálie, NZ a Oceáníe, zvolila bych si na nekonečno % 2. variantu!
-V únoru mě čeká konzert Eda Sheerana
-Tudíž to už odpovídá tomu, že je Ed Sheeran můj nejoblíbenější zpěvák
-Právě jsme u jedenáctého faktu
-Ve znamení jsem panna a v druhém smyslu nečekaně taky!
-Miluji Vánoční období
-Nezáleží mi až tolik na penězích a drahých věcech, i když to z venku mnozí typují
-Kdybych si mohla vybrat jakýkoliv předmět který bych nemusela absolvovat, byla by to matematika
-Svým spůsobem si přijdu jiná než ostatní i když se od ostatních nijak nely(i?)ším (teda alespoň doufám)
-Jsem dost velký smíšek ale to je jedna z věcí co na sobě miluju :)


!NÁBOR DO MÝCH AFFS!

1. prosince 2014 v 17:32 | Nathalia Victoria |  Other
Tak mám tu nábor do mých AFFS- (budu mít vaše blogy v menu, tím pádem můžete získat větší aktivitu)


Podmínky:
-budete obíhat alespoň 3x týdně (když tu budete víckrát, bude to ještě lepší)
-dáte si mě také do svého seznamu AFFS

Pokud chceš být v mých AFFS, do komentářů mi napiš:
-Jméno
-Adresa blogu
-Jak často můj blog budeš navštěvovat
-Zaměření tvého blogu

Předem říkám, že si do mých AFFS nedám všechny, teda pokud vůbec někdo bude chtít, ale budu se snažit :)
Dám Vám vědět na váš blog do cca 3dnů

Doufám že se někdo zapojí, budu jen ráda, mějte se opět krásně a ahooj!

fashionMalé Vánoční nakupování

1. prosince 2014 v 5:30 | Nathalia Victoria |  Móda
Ahoooj všichni,
je 1.ho prosince a sníh pořád nikde. Taky Vás to tak strašně vytáčí? Ale kašleme na sníh, advent si i bez něj můžeme krásně užít! :) Teď už ale k dnešnímu tématu který mám napsat. Včera jsem byla nakupovat, nedá se tomu říkat něco jako ''mega nákupy'' ale i tak jsem si něco koupila. Jako první jsem si koupila nádherně červenou rtěnku v Douglasu (která je ale značky Essence) a je v odstínu 14. Já vím, na 13 let trochu moc ale mě k Vánocům prostě sedla a řekla jsem si že jí musím mít! V Douglasu jsem taky objevila parfém Our Moment který mě absolutně zaujal a doufám že bude k Vánocům. Něco málo jsem si taky koupila v obchodě TIGER, což byla Vánoční ponožka+nějaké vánoční ?pohledy?. Nakonec jsem to zakončila v Gatu, kde jsem si koupila červený svetr se sobama. Řekla jsem ,,wow!'' protože byl poslední a dokonce i velikost mi dobře sedla :) Dnešek byl obecně takový Vánoční mi přišlo, a už mám konečně kompletně vánočně vyzdobený pokoj :) Co jste včera dělali Vy? Těšíte se na Vánoce?