Říjen 2014

30.10.2014

30. října 2014 v 21:02 | Victoria. |  Deníček
Tak nějak jsem blog začala brát jako uvolnění, ne povinnost, takže ode mně nečekejte moc velkou aktivitu.

Poslední dny byly na můj vkus až moc sofistikované, ale i tak jsem si je užila. Byla jsem se svojí nejlepší kamarádkou a myslím si, že to bylo super (pokud je ještě nějaké slovo co je víc než super, tak to to vystihuje). Pomalu si začínám uvědomovat, jak mi život s názvem 'facebook' ničí život. -Sousloví 'ničí život' neberte až zas tak vážně, protože mě do toho nikdo nenutí, nebo tak. Takže ?kazí?. Radši to nechme to bejt. Ale zpátky k tématu. Facebook a podobný sítě (SRA***) mě už neberou, nebo spíš, bylo to i horší. Navíc, zítra je halloween, co budete dělat? Já jdu s Hankou do města v nějakým kostýmu, doufám že na nás lidi nebudou koukat až zas tak moc, jak si představuju a že to bude zábava. Držte mi palce. Ok? A kdyby Vás náhodou zajímalo co teď dělám, tak poslouchám nějaký playlisty na spotify (mimochodem skvělá aplikace) a píšu tenhle článek, kterej si asi stejně nikdo nepřečte. Kdyby jste někdo věděl o dobré písničce, napište ji dolů protože já poslouchám pořád ty stejný a už mi to začíná lízt na mozek.
Asi jsem divná, ale proč myslím na Vánoce? lol Asi je to tím, že poslouchám písničky toho typu, a navíc, zrovna jsem si do pokoje nalepila nějaký ty tumblr světýlka kolem postele, chápete, chci bejt in :D :D :D Takže to bude pravděpodobně tím, nejspíš. Druhý důvod k pochybování o mém duševním zdraví je ten, že se těším na zimu. Není to zas až tak pádný důvod, ale je to divný, teda alespoň ke mně. Vždycky jsem zimu nenáviděla, ale ta hnusná mrcha mi začíná přirůstat k srdci. Nepopsatelně se těším na zasněžené ulice, prašný sníh a fotky, fotky aaaa fotky. Koledy, dárky, svíčky, zimní oblečení. Tak nějak se mi to začíná líbit... Nooo, možná bych to už konečně mohla dopsat. Začínám se bát že sem napíšu něco a zítra si budu říkat co jsem to sem za žvásty psala. Ale i tak, stejně miluju blogy. Nemůžu to popsat, ale vím to. I když sem nepíšu pravidelně, ten pocit je dokonalej. Mám ráda jak se tu můžu vypsat a přijdu si po tom tak ''čistá''. Je to něco jako můj deník akorát ve 184189419498x zmenšené verzi.
Tímto se s Vámi prozatím loučím, aaaaaa nazdar!

MinionsTumblr

weekend start

3. října 2014 v 18:32 | Victoria.
Ahojtee všichni, no, po dlouhé době zase zpátky na blogu. Konečně jsme se dokopali k víkendu, zážitek evr. Stihla jsem upadnout na longboardu. Ugh, to jsem ale šikula. Momentálně ležím, popíjím svůj oblíbený čaj a přemýšlím. Nic jiného se snad ani dělat nedá, teda alespoň když jste nemocná. Včera na těláku jsme hráli lidké člověče nezlob se, pokud to neznáte tak si to vygooglete. A ten kdo to zná, tak asi ví, že se tam dooost běhá. No, my jsme pro jednou cvičili venku a tam nebylo zrovna nejteplejš- tudíž, já v tričku, žejo, ehm. No a tak jsem nastydla, paráda. Už se nemůžu dočkat jak si budu dopisovat učení a všechny písemky, no. Možná očekávejte nějakou recenzi na nějakou kosmetiku, už se mi to nějak začíná hromadit. Ohledně mého víkendu- mám to asi jasný, budu doma. A nebo taky ne, co já vím. Příští článek bude spíš něco jako ,,jsem strašnej ajnštajn, nezáviďte'' aka psychologický řečičky. Něco mě na tomhle tématu baví, takže bych toho chtěla využít. Asi napíšu něco o smrti, o tom jak se poslední dobou cítím apod. Znáte to. Hold někdy mám náladu uplně k hovnu, a někdy mám náladu k nezaplacení. Je to jako kdyby si někdo někdo nahoře házel z kostkou a z ničeho nic mi měnil nálady. Jsem typ člověka, co se mu náladu dokáže změnit i třeba za minutu. Z ničeho nic mi přeskočí, na něco pomyslím, a šup, špatná nálada vyjde napovrch. Někdy se za to nenávidím. Uh, to by bylo asi všechno. Nic víc mě nenapadá, nic nového se nestalo. Takže se tu prozatím mějte a čegoo