Září 2014

Škola kazící plány

28. září 2014 v 18:16 | Victoria. |  Deníček
ehh..zdravím! jak už si asi někteří z vás mohli všimnout, dlouho jsem tu nebyla. Není to tím, že by mě blog omrzel. Vůbec. Mám chuť psát články každý den, dokonce i vím o čem. Ale tak nějak se na mě neštěstí začlo lepit, takže samozřejmě, když mám nápady na články, pro změnu nemám čas je psát. Opravdu čas na blogování není, nebo aspoň nebyl. Ve všední dny se sotva stíhám učit, sooo. Hh, ale v následujících týdnech se budu snažit publikovat články alespoň jednoukrát (možná dvakrát) do týdne. Nějak to přece zvládnout musím :D mám pro vás celkem dost novinek, řeknu Vám alespoň ty zajímavé. Ta nejlepší věc na světě co se mi asi mohla přihodit je, že jdu na koncert Eda Sheerana. Poslouchám ho už celkem dlouho a tak jsem si řekla, že když bude v Praze, proč toho sakra nevyužít? Takže tomu do teď nemůžu uvěřit, že tam fakt jdu. Dále, jak už jsem psala v minulém článku, začla jsem cvičit a jíst zdravě a vyhovuje mi to. Dneska jsem byla po měsíci na longboardu takže jsem si to celkem užila xd. Pro dnešek by to bylo asi všechno, no, spíš musí. Těště se na dálší článek a doufám že i po takhle dlouhé pauze mě budete zase milovat :D (yay, neberte to vážně, plz) Tak čusíček
Hairstylesimplicity. | via Tumblr(2) Tumblr

sorry, but i am not a robot

13. září 2014 v 15:33
Omlouvám se za neaktivitu, ale první dva týdny školy nepočkaly. Tak nějak jsem si začala budovat zdravý životní styl. Alespoň o půlku jsem omezila kofein, sladké a slané jídlo. Cvičím a sem tam si jdu i zaběhat. Nemůžu říct, že by mi to moje půlnoční jezení nechybělo, ale ani mi nevadí že si místo slaných chipsů dám jogurt s mysli.

Dneska jsem postla na můj youtube kanál nové video, tak se můžete podívat.
https://www.youtube.com/watch?v=jgEEiwd6Dq8 Dostala jsem plno dobrých ohlasů za to chci moc poděkovat, nehorázně mě to potěší když někdo ocení mojí práci. Snad už budu v příštích dnech aktivní a doufám že se podíváte na moje video, děkuju a ahoj!

Moje nejoblíbenější líčící produkty?!

1. září 2014 v 16:52 | Victoria.
Ahoj milí čtenáři tohoto blogu:), dneska to bude článek ve kterém budu zmiňovat mé nejoblíbenější líčící produkty, snad se Vám to bude líbit. Tenhle ?TAG? jsem našla na blogu >ZDE<, ale blogerka už přestala psát, což je škoda.

A teď už k zmiňovanému článku:)

Tvůj nejoblíbenější korektor?
Můj nejoblíbenější korektor je od catrice camouflage cream, který mi naprosto vyhovuje.

Tvůj nejoblíbenější make-up?
Jeden co mám je od značky NYC, ale je můj první, tím pádem ho nepovažuju za nejoblíbenější ale není nejhorší:)

Tvůj nejoblíbenější pudr?
Od Dermacolu - Compact powder, nejlepší!

Tvůj nejoblíbenější řasenka?
Maybelline mega plush mascara. (NEseženete v Česku)

Tvůj nejoblíbenější balzám?
Baby lips- Charry me

TROŠKU JSEM TE ČLÁNEK ZKRÁTILA TAK SNAD VÁM TO NEBUDE VADIT:) Děkuju za přečtení, mějte se hezky, papááááááá!