Srpen 2014

School?!Oh my fucking god

30. srpna 2014 v 20:20 | Victoria. |  Deníček
UntitledDoopravdy? před chvílí začly prázdniny a najednou zas abych šla do školy. Nějak jsem si až teď začla uvědomovat kam se to zase vracím, mezi lidi co mám ráda ale také zároveň mezi ty, co nenávidím. Tyhle prázdniny mi přišly ale poněkud jiné,.. Nějak pomalu utíkaly a celkem jsem i zapomněla co znamená slovo ŠKOLA. Vážně. I když zároveň utekly strašně moc rychle, některé chvíle byly fakt moc dlouhý. No, trošku odbočka- dneska ke mně přišla kamarádka a tak jsem si svůj den trošku spestřila, šli jsme na longy a byla sranda. Jo a mimochodem, o víkendu jsem si stihla ''vypíchnout'' oko. Píchla jsem si do něj kartáčkem od řasenky, nepopsatelná bolest. Už jsem si myslela že mám něco s rohovkou, ale bolest po dni přešla a já jsem byla faaaaaakt ráda. Už jenom představa, že mám něco s okem mě fakt děsí. AU.
Zítra se jedeme podívat s rodiči na závody koní a potom na nákupy takže se snad nebudu nudit. A už je mi 13! Jupí, už jsem velká holka, hehe. I když musím přiznat že na moje 13té narozeniny jsem se netěšila, nevím proč ale po třinácté mě to už nějak nezajímalo. Takhle se s Váma už asi loučím, nechci strašit ale myslím si že už se blíží škola :D, takže si užívejte poslední chvíle prázdnin aaaaaaaa NAZDÁÁÁÁÁÁÁR!Neustálé bloudící myšlenky v mé hlavě aneb to co momentálně cítím

29. srpna 2014 v 21:46 | Victoria. |  Deníček
Jak to všechno zkončí?... Koukám do prázdna a v mé hlavě si představuji jak bych si ti všechno přála. Možná bych se z toho nádherného snu mohla už konečně probrat, ale je mi dobře a to je hlavní. Bojím se, bojím se budoucnosti. Všechno si to přeju jako v pohádce. Nádherného, milého, ohleduplného, svalnatého kluka s kterým se potkám první den na střední. I když vím že to tak nebude, něco ve mně má pořád naději a říká mi ať nepřestávám snít ale moje druhá půlka mi říká ať se proberu a začnu se sebou něco dělat. Jsem až moc zamyšlená, tolik myšlenek v jedné hlavě už snad být ani nemůže. Vlastně už se sama přestávám chápat, někdy bych si to potřebovala pořádně ujasnit a uklidit v mém malém mozečku, protože když si uvědomím jak asi můj mozek bude vypadat za 10 nebo snad 20? let, je mi nějak mdlo. Jsem psychicky i fyzicky v pořádku (kdyby si už něco někdo začal myslet). Ale trápím se už nejen kvůli mému seriálu ale i kvůli mé platonické lásce, jak to všechno bude dál- nemůžu v sobě najít kousíček samu sebe. Srovnat se s tím, že můj život nebude jako ten Eleny z Upířích deníků, ale i když si to už začínám v hlavě srovnávat, neustále na ten děj/na něj/na všechno nemůžu přestat myslet. Asi si hodím nějakou relaxační hodinku masírování spánků /WTF?/

#2 | Jakou zemi bych chtěla navštívit a proč?

26. srpna 2014 v 20:42 | MrsConfident |  Other
Jakou zemi bych chtěla navštívit a proč? Heh, velmi lehká otázka.

Jakou zem chcete navšívit Vy?

1. Hollywood/Jakákoliv země v Americe
Rozhodně bych se chtěla jednou podívat do Ameriky, což se mi snad za chvíli vyplní. (SNAD!) Nejvíc bych se aasi chtěla podívat do Hollywoodu nebo Newyorku protože se tam potuluje hodně známých hvězd a také tam je (V Newyorku) Socha svobody! No a kdybych chtěla někam jinak tak asi něco mezi Arizonou nebo Nevadou, tam to musí být úžasné. Všude příroda, žádné mrakodrapy či co.

Red Rock CanyonFoto Deserti, la magia del vuoto apparente - 8 di 12 - National Geographic

2. Anglie (ačkoliv jsem tam už byla)
I když jsem Anglii už navštívila, chtěla bych tam ještě po druhé ale tentokrát někam dál, jinam. Chtěla bych někam daleko kde jsou památky apod. Upřímně, Londýn mě moc nezaujal i když samozřejmě se mi líbil to ano, ale čekala jsem od něho něco víc.

🏰♥ | via Facebook

No, rozdhodně tohle není vše co bych chtěla navštívit. Ale tak nějak bych chtěla objet celý svět, takže PLZ, nenuťte mě vypisovat celý svět xd. Chtěla bych někam do Afriky, možná i do Ásie (MOŽNÁ), pořádně do Rakouska apod.

I když toho v dnešním článku moc nebylo, doufám že se Vám líbíl. xx Vic.

Challenge #1 | 20 faktů o mně.

24. srpna 2014 v 10:58 | MrsConfident |  Other
Okey, takže tohle je jeden bod z deseti :D (z té challenge jak jsem Vám o ní psala v minulém článku).

>Napiš o sobě 20 informací.

1. Jmenuju se Natálie (oh, doopravdy?)
2. Včera jsem dostala longboard!:D
3. Za pár dní (29.8.) mi bude 13. (''jupí'')
4. Moc ráda čtu, ale určitá knížka mě musí vážně zaujmout.
5. Jsem jedináček
6. Miluju všechno co je s mangem (samotné, jogurt, zmrzlina, nanuk, tapitea)
7. Nesnáším matematiku a fyziku!
8. Jsem blondýna.
9. Vypadá to že budu mít rovnátka.
10. Jsem strašně náročná (na všechno)
11. Nemám ráda dnešní arogantní generaci (ne všichni takoví ale jsou, samozřejmě)
12. Mám nevlastní sourozence.
13. Miluju Upíří deníky♥
14. Můj sen je jednou jet do Ameriky, kamkoliv ale nejvíc asi někam do Californie, Arizona..
15. Mám samsung galaxy s4 mini
16. I haven't got boyfriend '':(''
17. Mám vansky :3
18. Mám ráda sama sebe, jsem sebevědomá..
19. Někdy se ale i nenávidím.
20. MIluju přírodu, zvířata a JÍDLO.

Snad se Vám první challenge líbila a ahoj!

(oh, a miluju Iana Somerhaldera)

10 days challnege!

22. srpna 2014 v 12:05 | MrsConfident |  Informace pro vás
Rozhodla jsem se, že když už nevím co psát za články, udělám 10 days challenge. Je to challenge, kde máte rozepsáno jaký den máte o čem napsat. Budu se to snažit psát opravdu každý den a trošku se rozepsat. Ty témata jsou opravdu pěkné, takže se nejspíš nemusím bát že bych nevěděla co napsat. No, doufám, že se Vám to bude líbíit a třeba i pravidelné články zvýšší vaší aktivitu na mém blogu. Dnes mám narozeninovou oslavu takže 10 days challenge zahájím nejspíš až zítra odpoledne. Mějte se tu nádherně a čauký.
MrsConfident♥
(mmm, taky by jste si dali?)

Read me #2

19. srpna 2014 v 14:34 | MrsConfident |  Deníček
Ahoj všichni. Je úterý odpoledne (kdyby někdo neměl pojem o čase, eh). Za tu dobu co jsem byla na táboře se toho dost změnilo, a tak bych to chtěla do svého blogu tzv. ''vyplivnout''. Máme nové auto, to je asi první věc co mě napadla sem napsat. Je černé, celkem velké a elegantní. (Značku říkat nebudu, protože vím že si můj blog čte moje kamarádka a má to pro ni být překvapení). Dále jsem přečetla knížku Rudá jako rubín. Ta knížka je dokonalá. Pokud budete chtít,můžu Vám sem napsat recenzi. Dále,.... za 10 dní budu mít narozeniny na které se obzvlášť NEtěším. Ani nevím proč, ale asi už mi to po 13tý nepříjde jako nějaký vzrůžo. Akorát jsem o rok starší, blíž ke smrti, zestárla jsem (o rok!) a nevím co dál. Můžu Vám sem napsat co dostanu za dárky pokud budete mít zájem, ale osobně si myslím že není moc zajímavý číst si článek o cizích darcích, takže uvidím, je to na Vás. Také jsem si přestavěla pokoj, přesunula jsem si postel a dokoupila novou záclonu a polštáře. Osobně se mi to líbí víc než předtím ale to je opět věc názoru. Dále jsemm přemýšlela že si zruším blog ale nakonec jsem si řekla, k čemu by mi to bylo? Smazat blog na kterém jsem nechala tolik svého času a práce? Nakonec jsem přišla k tomu názoru že to je totální blbost. I když mi sem nikdo nechodí, alespoň se sem můžu vypsat. Možná to je i dobře, protože aby věděla celá třída co se mi stalo za poslední dva dny? To fakt nepotřebuju. Navíc, baví mě to. Fakt mě to baví. Chtěla jsem, aby tenhle článek měl hlavu a patu ale když píšu v každý větě o něčem jiném, nejde to. I kdybych se sebe víc snažila, stejně by to nešlo s mojí totálně nulouvou slovní zásobou. (Ti co mě ještě neslyšeli mluvit, buďte rádi).
Tím to asi ukončím, ale nebojte se. Dnes bude ještě další článek. Mám náladu na psaní, takže to asi bude i dlouhý. Tak páčko a neseďte doma jako já a jděte ven! :)

TÉMA TÝDNE: Oblíbená píseň

17. srpna 2014 v 12:13 | MrsConfident |  Other
Kdyby neexistovala hudba, všichni by jsme se zbláznili....

UntitledMusic
Hudba je jedna z věcí, která mě dokáže uvolnit a na nic nemyslet. Je to skvělý pocit pít ranní kávu, koukat z okna a v uších slyšet hrát svoji oblíbenou písničku. Vyloženě jednu oblíbenou písničku nemám, jejich víc, ale je jedna kterou poslouchám víc než ty ostatní. Dokáže ve mně vyvolat různé pocity, dovézt k zapomnění, uvolnit mě apod.
Moje oblíbená píseň nese název I see fire by Ed Sheeran. >ZDE< Ed je můj oblíbený zpěvák, miluji jeho nádherný hlas ^_^ Tak něžný, upřímný a čistý! ^^

Jedu na tábor

1. srpna 2014 v 18:20 | MrsConfident |  Informace pro vás
Ahoj všichni!
Zítra (2.8) jedu na tábor, takže články následující dva týdny nebudou. Přednastavovat je také nebudu protože se mi rozbil počítač a na rodičovským notebooku bych to pravděpodobně dneska už nestihla. Takže, mějte se tu krásně, já budu zpátky 16.8. Sbohem!