SPOILER| TVD| 6season| Důležité informace!

22. července 2014 v 0:38 | Nathalia |  Other
Ahoj, jak jsem psala v předešlém článku, napíšu Vám sem něco o TVD. Bude to spoiler o 6. sérii takže kdo nedokoukal 5. tak to pro Vás asi nebude moc záživný. Když jsem se to dozvěděla tak jsem nad tím docela dlouho přemýšlela a chtěla jsem Vám napsat co si myslím. Pro více informací čti dál. (Klikni na Celý článek, dole)


Myslíte si, že mluví tento obrázek pravdu? Tyhle informace jsem zjistila na jedné facebookové stránce o TVD ale byla v angličtině a tak jsme ji přeložila do češtiny a vznikla tahle, moje. Co se týče Caroline a Katherine tak mi to je jedno, to mě nějak nepřekvapuje.
Překvapila mě šokovaně Elena. Ptám se: S kým? Na jednom obrázku jsem viděla jak Elena volá Damonovi že potřebuje pomoct a zvracela a Damon za ní běžel. Ale kdyby byla těhotná s Damonem, tak přece upíři děti mít nemohou ne? A Damon přes Bonnie zatím neprošel takže v páté sérii zkončil bůh ví kde. A kdyby se Stefanem, tak by se zase dali dohromady? To by bylo super, ale bylo by totakové už celé zamotané.
Ohledně Bonnie- A co Damon? Jsem zvědavá jak se to s ním vyřeší, protože mi přijde dost na hlavu odepsat ze seriálu hlavní postavu a ještě navíc Ian (Damon Salvatore) podepsal smlouvu na 6. sérii, ale stejně nevíme jestli tam bude živý, třeba se může objevovat jen jako duch nebo jen z řídka.
Nemůžu se dočkat na 6. sérii, pořád na upíří deníky myslím a už mi z toho asi praskne hlava. Taky jsem přečetla druhý díl Upířích Deníků (kniha) a je to vážně skvělý, takže ne jenom seriál ale i knihu můžu doporučit. Přečetla jsem ji za několik hodin na pláži :D Nuda dělá divy a kdybych si ji nevzala sebou, možná bych si ji nikdy nepřečetla a to bych udělala chybu, protoýe ta kniha je vážně super a už se těším až si seženu další díl.
Achjo, achjo. Už zase. Myslím jen na TVD a pořád se nemůžu vyrovnat s tím že by Ian nebyl s Elenou a třeba by byl mrtvý. COŽ NESMÍ. Achjo, achjo.


No nic, tak já doufám že divákům TVD jsem alespoň poskytla pár informací a mějte se hezky ^_^
xoxo Natali
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama