Ráda vzpomínám......

3. července 2014 v 11:05 | Nathalia |  Deníček
Poslední dobou strašně moc ráda vzpomínám na Anglii, nikdy jsem Vám otom asi moc neříkala, protože mi to přijde hloupé psát o něčem co jste neprožili se mnou. Pokud mě chápete. Byla jsem tam na školním výletě (i tak by se tomu dalo říkat) se školou. Já a moje kamarádka jsme byli v rodinách, jako každý jiný. Nejdříve jsem se strašně nervovala že se nedorozumím a tak, ale bylo to naopak. Měli jsme starší paní, která tam bydlela sama takže jsme tam byli tři holky. Říkala nám něco ve smyslu: ,,Tak jsme tu jenom my tři, žádní chlapy, svoboda!'' Takže s ní byla i legrace a moc jsme si to užili. První noc byla taková hrrr, protože jsme přijeli, vybalovali si, zkulturňovali jsme se, vzpamatovávali se atd.

K snídani jsme měli obyčejně nějaké čoko polštářky s mlékem a sadwich s máslem. Byl takový jiný než u nás, křupavější a dvakrát větší. K tomu většinou džus a bylo to vážně skvělé.
Obědy jsme mívaly v tamější škole nebo nám naši učitelé dávali sáčky s jídlem. (Grrr, to bylo tak hnusné)
Už jen když sis čuchl k ocetovým brambůrkám a k toustu namazaným něčím co si hrálo na máslo, no to jsem jediné neměla ráda. O večeřích v hostitelských rodinách ani nemluvím!!! To byla naopak lahůdka. Jak jsem slýchala od ostatních, měli jsme jídla asi nejlepší. Jelikož naše (nevím jak ji mám pojmenovat) ?paní? ?rodina? pracovala v restauraci (dokonce jii vlastnila) měla doopravdy vynikající jídla. (Pizza, obalované nugetky, špagety atd) No bylo to vážně skvělé, no a jako desert jsme většinou měli takový ten anglický nedopečený koláč s kouskami zmrzliny a v tom byli takový sladcí sloníci:3.

Dům byl útulný, cihlový, ve vnitř velice krásně udělaný a sladěný. Na to si už vůbec nemohu stěžovat, jedli jsme v přístavbě k domu. Takový skleněný altánek, či co. No nádhera. Poslední večer nás paní vzala do obchodu a tam nám koupila jídlo na zpáteční cestu (Zase jsme byli jediní). Samozřejmě že jsme jí vnucovali peníze, ale ona říkala že to máme za dárky co jsme jí koupili na uvítanou. No a koupila nám různé tyčinky, bonbóny, udělala toasty a zase lahůdka.
Nakonec jsme se rozloučili a málem jsem berečela, protože to bylo v Anglii vážně skvělé. Ti co tam někdy pojedete, nemáte se čeho bát! Naopak se těště, užívejte si dokud můžete!

Tohle byl asi celý článek a chtěla bych se Vás zeptat jestli někdo v Anglii v rodiních byl už taky? Jaké jste to tam měli vy?

Mějte se krásně, užívejte si prázdniny a ahooj!☼
xoxo Nataly
 


Komentáře

1 ~Jindru ~Jindru | 3. července 2014 v 11:45 | Reagovat

V anglii sem byly v šestce. Prej jste ale byli v lepší části Londýna a to mě docela štve no:D My jsme dřív bydleli u nějaký malý rodinky s řadovým domkem. A tak nějak už uplně nevim. Jinak tu Liebster Award budu dělat až po Turecku:)

2 Nathalia Nathalia | Web | 3. července 2014 v 15:55 | Reagovat

Aha to mě mrzí:/ A ten TAG- jo jasně udělej si ho kdy chceš:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama