Několik věcí co nesnáším

29. července 2014 v 22:47 | Nathalianka |  Other
Koprovku Justina Biebera Horory Rakovinu
Chci se o tom bavit vážněji (ne zas tak úplně) a ne psát o tom jak nenávidím rakovinu, tím rakovina asi nevymizí. Nebo Justina Biebera? Co Vám udělal? První co mě u slova nenávidět napadne jsou autobusy a závistiví lidi. Nenávidím autobusy, nejsou nějak ďábelský ale já je do slova a do písmene nenávidím. Nesnáším, když musím sedět naproti nebo ještě hůř- VEDLE někoho koho třeba nemám ráda nebo na něj zrovna nemám náladu. Dále tam je plno starších lidí kteří jakmile je nepustíte na sedačku tak si začnou mluvit sami pro sebe (nebo se svojí nejlepší kamarádkou) jak je ta naše generace neschopná a neohleduplná. Milý senioři, já chápu že máte bolesti nohou, rukou, zad, kolen, kloubů, páteře, závratě a potřebujete si někam odložit svojí plnou tašku rohlíků a mlék z Kauflandu (?). Ale chápejte, že i mladý člověk může být po svém dni unavený jak ze svých osobních důvodů nebo i třepa po sportu. Tím nechci nikoho urážet kdo pouští důchodce si sednout- ale není to v zákonu, takže to není naše povinnost co by jsme měli dělat. Takže když jste snad sami unavení tak, že by jste nejradši usli za chůze tak snad nemusíte pouštět někoho na svoje místo, ne? Ano, taky jsem už pustila pár starších lidí na svoji sedačku, ale určitě mi nebylo blbě jako někdy jindy. Hahahahahah to jsem se krásně vypsala. Další co nenávidím jsou lidi kteří závidí,pomlouvají,kradou atp. Ale kdyby nebylo těhle lidí tak by to asi nešlo. Vždycky musí být někdo, kdo Vám bude kazit radost, nebo vás pomlouvat a způsobovat plno dalších nedobrých věcí. K tomuhle nemám a ani nevím co napsat, protože to asi každý chápe a ''třeba'' i zažil.
Co nenávidíte vy? Váš názor na ten můj? U mě toho je samozřejmě daleko víc, ale to sem už nebudu cpát. Kdyžtak v Několik věcí co nesnáším háštág #2. :D Mějte se krásně a užívejte si prázdniny!
 


Komentáře

1 Domshi Domshi | Web | 29. července 2014 v 22:57 | Reagovat

S těma seniorama s tebou naprosto souhlasim.
Dám ti příklad, co nesnáším já. Nějakou dobu mám kluka. Když jsme spolu byli pár týdnů, máma se mě pořád vyptávala "Jseš zamilovaná? Miluješ ho? Máš motýlky v břiše, když jseš s ním?" Nesnáším, když se mě někdo na něco pořád vyptává, hlavně když se jedná o můj vztah, nejsem totiž ten typ člověka, který se v mluvení
o své lásce vyžívá :D

2 Nathalia Nathalia | Web | 29. července 2014 v 23:03 | Reagovat

To co nesnáším ty, nesnáším i já :D I já s tebou souhlasím, taky to nemám ráda :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama