Myješ si i ty správně vlasy?☼

21. dubna 2014 v 12:00 | Natt, |  Tipy
I když si možná myslíte, že tak základní věc jako mytí vlasů zvládáte i bez větších problémů, opak je možná pravdou..

Nevíte co dříve a tak vlasy rychle namočíte a hned nanášíte šampon?
Není to správné, protože když si pořádně vymácháte skrvrnu na oblečení nejdřívě ve vodě, jde skrvrna lépe dolů, a tak to funguje i s vašimi vlasy.

Napište mi do komentářů, co používáte vy za šampó/on a nebo jak o ně pečujete. :3:3

Časté nebo nedostatečné mytí?
Neexistuje rada, jak často si mýt vlasy. Umyjte si vaše vlasy když ucítíte příchod mastnoty. Tedy pokud používáte kvalitní šampóny a držíte se těchto lehkých rad, neměly by vaše vlasy být výrazně poškozené.
Každopádně se do toho zahrnuje i NEbarvení vlasů, tím si vlasy zníčíte jak nejvíce můžete. Ale opět opakuji, že i časté mytí a přesušování vlasů není dobré, lépe méně nežli více.

Šampon až na konečky
Ne, ne a ne! Šampón je určen na mazové žlázy, které jsou u kořínků vlasů, a to znamená že vaše konečky nepotřebují výraznou péči. Samozřejmě tuto část nemusíte vynechávat, ale je to zbytečné! Hlavně si umejte kořínky vlasů a smyjte vlažnou vodou! :)

•Já osobně používám šampón od Timotei ale myslím si že to je na vašich vlasech, jak si na váš sampón zvyknou. Protože znám i lidi kterým tento šampón neyhovuje a naopak někteří si ho moc vychvalují. Každopádně se vyplatí investovat do vašich šampónů než mít zničené a suché vlasy, ne?! :)Také jsem zkoušela šampón od Garnieru Ultra Doux. Ten je podle mě ještě lepší!

Nebo jsem zkusila šampón od Balei a ten byl opravdu strašný, když si čuchnete k balení vůně je nádherná. Ale když si vlasy šampónem umyjete, necítíte ani malinké stopy po té krásné vůni. A že by mi to moje vlasy nějak zázračně umylo, to si taky myslím že ne :)

Snad se vám budu průběžně věnovat a psát příspěvky, mějte se krásně a ahoj!☼ -Natali
😍
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama