Leden 2014

playlist | #001

31. ledna 2014 v 9:55 | Natt.
Čauky mí čtenáří:) Myslím si, že bez dnešního volna bych se dočista neobešla. Nejen že si o hodinách maluju, zpívám, nedávám pozor, ale dokonce jsem i uvažovala že si nebudu psát zápisy a dopíšu si je potom. Škola, škola... Jsem teprve v 6té třídě a už mě to takhle štve. Sem celkem zvědavá, jaká budu třeba v 8mé třídě. Ale každopádně....

Dněšní téma, téma o hudbě, co pouslouchám a proč..
Já poslouchám spíš pop, semtam rock, podle nálady..Mám ráda Lanu Del Rey, Miley Cyrus, Ninu Nesbitt a spoustu dalších známých zpěváků. Vypíšu vám sem moje oblíbené písničky co ráda poslouchám a co vám doporučuji:)

• Olly Murs - Hand on Heart (-play-)
• Runaway - Yeah yeah yeahs (-play-)
• Martin Garrix - Animals (-play-)
• #23 (-play-)
• Miley Cyrus - We can't stop (-play-)
• Lana Del Rey - Summertime sandness (-play-)
• Nina Nesbitt - Selfies (-play-)

To jsou asi moje nejoblíbenější písničky, těším se na příští článek, ahoj:)

Nový baťoh

26. ledna 2014 v 14:38 | Itsnataliavictoria
ahoj všichni:)
Chtěla bych vám představit můj nový baťoh co jsem si nedávno koupila:)
Koupila jsem si ho na internetovém obchodě ZDE.
Stál: 620,- Je to obyčejnýh džínový baťoh s mašlí a má dvě kapsy:)
Už déle jsem tenhle styl baťohu moc chtěla, a tak se mi splnil ,,sen''.. nebo tak něco:D
Určitě ho doporučuju:) Nosím ho někdy do školy, ale spíš ho nosím když jdu s kamarádkama do města nebo když nemáme moc učení atd. Přestože to je pevný baťoh, tak se bojím že bych si ho ve škole zničila.
Tak a tady je obrázek:
doufám že se vám tenhle článek líbil, pokud chcete, okomentujte to, a ahoj:)

❤Stmívání/Twilight❤

12. ledna 2014 v 11:45 | Nattyna❤
ahoj všichni:)

Dneska? Téma na film ''Twilight aneb Stmívání''
Většina lídí tenhle film zrovna nemiluje ale já ho mám ráda :):):)
Ne že bych byla nějaká fanynka twilight měla všude jejich plakáty, ne to fakt ne, ale musím říct, že se mi ten film líbí.
Je to taková romantická komedie komplikované lásky, americký filmy no. Ale určitě kdo jste tenhle film ještě neviděl (no, ehm, asi všichni ho viděli no) tak se na něj určitě koukněte:)
Škoda že sem vám to nenapsala včera, protože zrovna Twilight- New moon dávali na primě v 20:15 ale myslím si, že příští sobotu bude Rozbřesk 1.část takže 18.1.2013 nalaďte PRIMU VE 20:15!!!
Můžu vám tenhle film jedině doporučit :) Zatím se mějte :) Čauky.

SCHOOL!

6. ledna 2014 v 19:39 | Itsnataliavictoria
ahoj všichni:)
tak co, jak jste přežili dnešek?:D
Já celkem v pohodě ale štve mě to vstávání:/

i hate school !!!

Dnešek: Přesný rok!

1. ledna 2014 v 22:07 | Itsnataliavictoria
ahooj :)
dneska to je přesně rok, co jsem si založila blog a přidala svůj první příspěvek:)
Moc bych vám chtěla poděkovat, že mě v tom takhle podporujete a navštěvujete můj blog:) Moc mě to baví a doufám že i v roce 2014 mě to bude bavit taky:) Zároveň bych vám chtěla popřát do nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky! A ať je ještě lepší než tenhle!♥ Vážně moc vám za všechno děkuju a do komentářů se můžete podělit o to, jak ste prožili letošní silvestr!

Happy New Year

Miley Cyrus

1. ledna 2014 v 21:52 | Itsnataliavictoria
ahoj všichni:)
Miley Cyrus? Některým lidem se při vyslovení těchto slovech vybaví (s prominutím) ''děvka'' která si myslí jaká to je hvězda.
Ale mě?! Skvělá zpěvačka, co v životě něco dokázala. Vážně nechápu ty lidi, co na ní neustále nadávají, ano, natočila klipy který vypadají divně. Ale nejspíš to je záměr, aby si pod jejím jménem lidi nepředstavovali malou Hannu Montannu ale drsnou Miley. Ti co jí hejtujete- všiměte si, že se ostříhala, a polovina světa okopírovala její účes. Myslím si že pro hodně lidí je Miley skvělá zpěvačka a ne jenom ubohá holka.
Neříkám že by se každému musela líbit, to ne, ale je to zpěvačka a ne modelka. Tím pádem podle mě nezáleží jak se oblíká nebo jak vypadá ale záleží na tom, jak zpívá ne??!! A podle mě zpívá skvěle! Takže...ehm, držte hubu:D:D (omlouvám se za tento výraz-,-) Moje oblíbené písičky od ní: 1. Wrecking ball, odkaz: ZDE! 2. We can't stop, odkaz: ZDE! a featy: 1. 23, odkaz: ZDE!
Takže to by bylo o ní a mém názoru na ní a její hejtry všechno:) Snad se vám článek líbil, ahoj!
-