Listopad 2013

►Advent,Dárky,Vánoce,Zmatek!

30. listopadu 2013 v 19:46 | Itsnataliavictoria
Ahoj, nadpis mluví za vše.

Už se to blíží Vánoce,Dárky,Sníh, a další předvánoční věci.Taky nás čeká Mikuláš, mnoho dárků a radostí.
V tuto předvánoční dobu, by se měl člověk uvolnit, nebýt naštvaný a být ohleduplný.Toto období je období radosti, lásky, a dalších pěkných věcí.Už se blíží Vánoce, kdy dostaneme hodně dárků, budeme jíst kapra a bramborový salát.Já sama za sebe říkám, že se těším.Ne jenom na dárky atd., ale i na tu rodinnou pohodu, dům plný vůně vánočního stromku (živého samozřejmě).Miluju zimu jak je krásná♥, stromy jsou zasněženy bílým sněhem, ulice se zářivě třpytí.Máte rádi advent a další věci co se týče zimy a vánoc vy?

Těším se na příští článek, mějte se hezky a ahoj:)

CroppTown

27. listopadu 2013 v 17:15 | Itsnataliavictoria
Ahoj:) Tenhle obchod s oblečením určitě všichni znáte, alespoň z vidění. Osobně si myslím že patří mezi nejstylovější obchody v Čr.Naprosto nadáherný oblečení tam je♥ Kdybych vyhrála 10 000 (což samozřejmě nevyhraju) tak bych asi půlku z toho utratila za hadry v tomhle krámu,vážně.Né že bych byla nějaká blbka co chce jenom hadry, jenom tím chci říct, že se jim tenhle obchůdek vážně povedl.Nejvíc se i tam líbí asi ten styl mikin,džínů,svetrů apod.Netuším jaký máte styl vy, ale já mám asi takovýhle. Sice je to tam trošku dražší než někde v CA ale myslím si, že za tu cenu to stojí. Zas třeba v TallyWeil (nevím jak se to píše ale určitě všichni už víte o co de ne?) mají stejný,podobný oblečení a mají to ještě dražší třeba džíny za 800,- v CroppTownu za 550.Takže myslím, že to je vážně supr obchod, a určitě kdo ho ještě nezná, se do něj děte podívat:)
-S tim utrácením to byla trošku ironie:D
-Ne, nejsem zas až tak blbá.
tak čáu,Natty.

Proč rozhoduje vždy vzhled?

26. listopadu 2013 v 17:40 | Itsnataliavictoria
Proč vzhled rozhoduje o všem? Kluci říkají že jim na kráse nezáleží, ale záleží. Bavíme se tu o kráse holčičí či klučičí? Bohužel o obou.. Touhle dobou je většina kluků tak přecitlivělá. Záleží jim jen na vzhledu a jestli při všem co dělají vypadají nejlíp. Ale jak říkám, "většina kluků" -jen aby bylo jasno. Tato většina kluků se baví většinou s holkama co všem vykládají jak věří na vnitřní krásu, ale samy mají na obličeji tunu make-upu. Ale tady bohužel nejde jen o krásu a vyzáž. Tady jde taky o ten "styl". Tahle generace je na něj hrozně upnutá. Touhle dobou na ulici neuvidíte člověka co by na sobě neměl ani jednu značkovou věc. A ti co to přehání mají dost často i značkové ponožky. -___- Přijde mi že v dnešní době, řeší styl víc kluci než holky. A to je trošku smutné.. Ano, tento svět je moc moc zajímavý.

A víkend máme za sebou, zpátky do školy!

24. listopadu 2013 v 15:11 | Itsnataliavictoria
Ahoj všichni:) Tak a víkend máme za sebou, já nechápu, víkend uteče vždycky tak pomalu!:D:/ Já jsem teda byla v bazénu, u kamarádky a dneska jsem na počítači, učím se a jím Nutellu:) Tenhle víkend byl pro mě skvělej, užila jsem si ho, a teď se půjdu koukat asi na film ''Kamarád taky rád'' Sice sem ho už viděla, ale mám to podobně jako s filmem ''LOL'' můžu na něj koukat kolikrát chci, a pořád je dokonalej!♥ Takže asi tak no a děkuju že něktěří chodíte na můj blog:) ♥, a co ste dělali vy?:) Přeju Vám hezký pozbytek víkendu a ahoj!:) Itsnataliavictoria :3↓

Natěšenost na víkend:)

21. listopadu 2013 v 16:43 | Itsnataliavictoria
Ahoj:)
Už se těším na víkend, protože jdeme s rodičema do bazénu a možná si zajdu v neděli na Tapi:)
Ale je škoda, že víkend uteče strašně rychle:D:/ Ale nevím proč:D? Nenávidím pondělí, tak doufám že tenhle víkendmi tak rychle neuteče. Co budete dělat o víkendu vy?
NOVÉ VIDEO NA YOUTUBE:)!!! -> http://www.youtube.com/watch?v=9kELJY03BY4
Já se jdu asi, no spíš určitě učit:D Tak se tu mějte a buďte blond!!:D ne kecam, nechci ji kopirovat, ahoj mejte se:)
Itsnataliavictoria 21.11.2013

Vánoce,Zima!♥

20. listopadu 2013 v 17:36 | Itsnataliavictoria
Ahoj:)
Zimaaa!<3 Už se to blíží, to nosení teplých bund, lyžování a sníh!
Ale já se vám musím přiznat, že se strašně těším!Nějak sem si oblíbila zimu, prostě už se těším až uvidím z okna sníh, bíle zasněžené ulice, ale tak všichni víme že stejně přijde ta hnusná zima, kdy bude pršet a budou plískanice:D:D no na to se moc teda netěším no, ale taky budou Vánoce a tak se na zimu celkem těším:3 Itsnataliavictoria