Září 2013

Velká Británie

20. září 2013 v 17:36 | natisek
Ahoj:)
jsem zpět, a chci vám říct že jedu do VB!<33 Nechci se tím nikaj vytahovat a předvádět, ale mám strašnou radost:O:)

Pořád Prší=(

10. září 2013 v 19:12 | Natty331
Ahoj milý čtenáři:)
Chtěla bych vám mooooc poděkovat, že chodíte na můj blog=) Děláte mi radost♥
No a dneska jsem teda chtěla napsat o tom jak je venku, u nás v Liberci pořád jenom prší a to už v kuse asi 2 hodiny, je to strašné:/ Abych se přiznala tak vůbec nemám ráda déšť! To radši 35 stupňů v plusu než takhle !:) No co, já s tím nic stejně asi neudělám:/ No ale každopádně moc děkuju:) Poradí mi prosím někdo co bych mohla udělat za videa na mém YouTube kanálu?
Děkuju a hezký den♥

New outfit

2. září 2013 v 15:59 | Natty ♥
Takžee chci vám představit můj nový outfit do školy, spíše ještě na teplé počasí.... :))
Začala jsem mít ráda takovou žluto-hnědou barvu,bund,džín, a bot..takže hned jsem šla do nějakýho obchodu a koupila jsem si něco takového, koupila jsem si 1. hnědé boty z NY,2. hnědé džíny z C+a ...k tomu vetšinou nosím takovou bílo-šedou mikynu a nebo černé tíko,tričko..Moc ráda ty věci nosím, protože se mi hodí k vlasům a taky mi je v nich pohodlně:33
Doporučuju:)
Img_20130902_154517

Oblečme mikiny,kostýmy, saka, léto je v prdeli, škola nás čaká

2. září 2013 v 15:51 | Natty ♥
Nadpis článku bohužel mluví za vše. Pamatujete na 28.6. ? Den vysvědčení. Celé 2 měsíce prázdnin jsme měli před sebou, všechno nás teprve čekalo a měli jsme se na co těšit. Teďka je to už pryč. Všechno. Zase začne to brzké vstávání, chystání a připravování, učení, a zkoušení ..
Kdo by byl vůbec řekl, že ty prázdniny utečou tak strašně rychle? Ve škole se 2 měsíce zdají naprosto nekonečný, ale jakmile jsou dvouměsíční prázdniny, tak pomalu ani nemrknu a jsou pryč. Štve mě to.
A kde jste vůbec o prázdninách všude byli?:) Já jsem byla klasicky na táboře a na jiným:D) . Mezitím jsem chodila taky hodně ven. Na koupáky a tak:) To bylo ještě hezky:/ To počasí v posledních pár dnech už nevypadalo vůbec prázdninově. Spíš mi to silně připomínalo podzim. Džíny, pomalu i lehká bunda.