Duben 2013

28.4.2013

28. dubna 2013 v 10:53
Ahoj,
taky je u vás tak hnusně?U nás je 5°° a pořád prší.Touhle dobou minulý rok bylo kolem 25°°.Ale nejvíc mě mrzí, že jsem měla naplánovaný Čarodejnice a asi tam nepůjdu pokud bude takhle hnusně.Ven jít nemůžu, a tak celej den poslouchám pořád dokola tu stejnou písničku ale pořád je tak stejně dokonalá:D<333 Co děláte vy? Jaké je u Vás počasí?

23.4.2013 - Ovoce

23. dubna 2013 v 18:49 | Natty
Ahoj, chtěla sem vám říct že jsem strašný milovník ovoce:D
Možná to tady píšu poprvé, ale prostě je to tak.Proto mám táky nejradši léto protože je hodně ovoce a můžu toho sníst docela dost.Nejradši mám jahody a borůvky nebo taky švestky a rybízy.Mám ráda prostě vše co je sladké a nebo dobréé.
Včera 22.4.2013 jsem měla poprvé v tomto roce 2013 jahody.Nadherný pocit:DD byly sladké a prostě supeer:3
Miluju ovoce♥ Souhlasíš? mě se strašně sbíhají sliny:3 (ty obrázky)
Líbil se článek? Kdyžtak koment, děkuju.Dneska napíšu asi ještě nějaký článěk tak zatím, a děkuju za komenty♥SOS účes

21. dubna 2013 v 17:06 | Natty
Čisté, nebo mastné?
•Mrkni na sebe do zrcadla. Máš čisté vlasy? Fajn, tím pádem jsi v honbě za krásným účesem trochu napřed.
•Vlasy se ti lesknou, jenomže ne čistotou. Musíš si je honem umýt, je tak narychlo bez kondicionéru.
•Pozo, pozor! Zapoměla jsi sebrat vlasy z výlevky. Zabere ti to asi vteřinu a ti, kdo přijdou po tobě, nedostanou nervovýzáchvat.Díky!

Rychlé vysušení
•Fénování ti zabere tak dvě minuty. Nebo i trochu víc, hlavně abys nevypadala, že zrovna lezeš z bazénu, nebo ještě huř, z postele.

Dobrá rada
•Je lepší mít čisté vlasy, i když nejsou moc učesané, než krásně ulízanou mastnou kštici.Když už nic jiného, tak si před schůzkou aspoň umyj vlasy. :)
ZDROJ: knížka Příručka přežití pro holky

Vstávání

21. dubna 2013 v 13:08 | Naty
Další článěk do rubriky 'Nenávidím'.
Ahoj,
jako další článek jsem se rozhodla že sem napíšu vstávání protože to je další věc co miluju nenávidím.Večer chodím spát tak okolo 21:00 a vstávám v 6:00 hodin ráno.Nenávidím když musím vstávat takhle brzo daleko lepší je vstávat v 10:00 hodin o víkendu jako dneska:D. Včera jsem šla spát v 1:00 a vstávala v 10:15 probudila jsem se stím, že na mě svítilo ze střešního okna slunce.Nádherný:D.Ale daleko lepší než ve všední dny.Než se nachystám ráno do školy, to mi trvá asi tak půl-třičtvrtě hodiny.Nejdřív se jdu nasnídat vetšinou: Kakao a nějaké celozrné tyčinky nebo čokoládové sušenky atd.Pak jdu nahoru, a ustelu si.Oblíknu se a namaluju se, kouknu se co je nového na fcb a už je skoro 7:00 autobus mi jede v 7:18 tradičně vycházím kolem 7:09 protože cesta na zastávku mi trvá tak tři-pět minut.Podle toho jak jsem líná. Takže já miluju nenávidím vstávání!!!!!!!!!!! Těším se na příští článek a ahoj :*


Čištění zubů-.-

20. dubna 2013 v 19:47 | Naty
Ahoj, takže první článek:D
Rozhodla sem se ho napsat o čištění zubů, protože to prostě nenávidím:D Sice jsou po tom lepší zuby a dělat se to musí, ale mě to prostě vůbec nebaví:D-.-.Navíc mám strašně pálivou pastu-.- Někdy na to zapomínám a někdy ne.Je tu někdo takovej kdo to má stejně?:) •KOMENT•

Popis rubriky:)

20. dubna 2013 v 19:41 | Natty
ahoj,
rozhodla jsem se vytvořit novou rubriku se jménem 'nenávidím' .Budu sem dávat fotky,články na/ve kterých sou věci které nenávidím, nebo nemám ráda:)Snad se Vám to bude líbit, Ahoj;))

Otázky

20. dubna 2013 v 18:42 | nut
Tady do komentářu, se mě můžete ptát na jakékoli otázky a já bych vám mohla odpovídat na youtube:)
Takže otázky na mě sem pod tento text do KOMENTÁŘŮ.

20.Dubna 2013

20. dubna 2013 v 18:09
Předevčírem byl nádherný den, kolem 20 stupňů!♥
a TEĎ? je ošklivo a zima.Je to nádherný pocit, chodit ven v tričku a nemít na sobě tři vrstvy oblečení.
Nebo je super chodit ven a prostě si užívat.Já mám teda radši ♥LÉTO♥.Doufám že už brzo bude normálně každý den kolem 17stupnňů a nebude to tak že, každý den bude jinak.Natěšenost na hezké počasí:3.Já se strašně moc nudím, no a ven vlastně jít taky nemůžu.Prostě nemám ráda když jdu ven a je ošklivo:DD.Možná napíšu dneska ještě nějaký článek ale zatim ahoj:3 nut*

Johny Machette

20. dubna 2013 v 16:57 | nutlife
Ahoj, takže...
Tohle je můj oblíbený zpěvák a jmenuje se Johny Machette.Začala jsem ho poslouchat nedávno, a moje oblíbená písnička od něho je *Se zblázním* odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=a4KaXpR2WNw. Děkuju za přečtení a Ahoj;))


Vítejte!:3

20. dubna 2013 v 15:38 | Naty
Ahoj,
takže tohle je můj blog. Snad se Vám tu bude líbit a postupně sem budu dávat různý zážitky a věci o mě a o mých kamarádech. Tak Ahooj:*